Tekošais reitings

Sacensību kalendārs

«   aprīlis 2021   »
PiOtTrCePiSeSv
   1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  

visas sacensības

VENTSPILS ORIENTĒŠANĀS FESTIVĀLS ‘2015

Mērķis.

1.1. Veicināt veselīgu dzīvesveidu iedzīvotāju vidū un iepazīstināt ar orientēšanās sporta daudzveidību;

1.2. Demonstrēt sociālās integrācijas piemēru un radīt līdzvērtības gaisotni, starp cilvēkiem ar dažādām fiziskajām īpašībām;

1.3. Popularizēt orientēšanās sportu, kā vienu no vislabākajiem aktīvās atpūtas veidiem un     palielināt tā atpazīstamību Ventspilī;

1.4. Piesaistīt jaunus interesentus orientēšanās sportam;

1.5. Noskaidrot labākos orientieristus dažādās vecuma un dzimuma grupās un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Datums.

2015. gada 18. novembrī

Plakāts

Vieta.

 

Ventspils Olimpiskais centrs, Sporta iela 7/9, Ventspils

Sacensību programma.

No 1145

Pieteikšanās un reģistrācija

 

1200– 1500

Starts foto-o, sprinta, telpu-o un taku-o distancēs.

 

1600

Apbalvošana

 

Vispārīgie noteikumi.

Pasākums  norit četrās orientēšanās disciplīnās:  foto, sprinta, telpu un taku. Dalībnieki veic visas distances sev vēlamā secībā. Sīkāka informācija un konsultācija par katru distanci būs pieejama starta vietā. Šķērsot puķudobes, apstādījumus, marķējamās lentas kategoriski aizliegts. Par to dalībnieks var tikt diskvalificēts.

Ø Telpu-O distance. Starts Basketbola hallē pie gardrobes. Pēc iespējas ātrāk jāveic pavēles distance pa Basketbola halles trīs stāviem.

Ø Sprints. Starts pie Basketbola halles centrālās ieejas.  Pēc iespējas ātrāk jāveic pavēles distance pa Ventspils Olimpiskā centra teritoriju.

Ø Foto-O distance. Starts pie Basketbola halles centrālās ieejas. Ar kartes un fotogrāfiju palīdzību, pārvietojoties pa pilsētu atrast atbildes uz jautājumiem. Uzvar tas, kuram visvairāk pareizu atbilžu. Kontrollaiks 1 stunda.

Ø Taku-O  Pre-O distance. Starts pie Basketbola halles centrālās ieejas. Ar kartes un leģendu palīdzību, pārvietojoties pa pilsētu noteikt , kura  no kontrolpunktu prizmām atrodas pareizajā vietā. Uzvar tas, kuram visvairāk pareizu atbilžu. Kontrollaiks 1 stunda. Par Taku-o distanci plāšāka informācija meklējama mājaslapā:

http://www.taku-o.lv/media/Taku_Opamatprincipi.pdf

Starta grupas.

S-atklātā; V-atklātā; SJ-jaunietes līdz 16 g.vecumam; VJ- jaunieši līdz 16 g.vecumam; P-paralimpiskā

Dalības maksa. Dalība visiem bezmaksas, bet katram dalībniekam jābūt kādam atribūtam Latvijas karoga krāsā, piemēram lentīte.

Rezultāti un apbalvošana.

Katrā distancē grupas uzvarētājs saņem 1 punktu, 2.vieta – 2 punktus un katra nākamā vieta saņem par vienu punktu vairāk. Kopvērtējumā  grupām S;V;SJ un VJ tiek vērtēti trīs labākie rezultāti no četrām distancēm. Grupai P kopvērtējumu nosaka no taku un foto distancēs iegūtajiem punktiem, bet ja diviem vai vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu ieņem dalībnieks ar mazāko sekunžu summu Pre-O distances Laika KP sektorā. Kopvērtējumā uzvar dalībnieks , kam vismazākais punktu skaits.

Balvas saņem kopvērtējuma 1.-3.vietas ieguvēji katrā grupā. Iespējamas arī specbalvas.

Informācija.

www.okzk.lv

Dienu pēc pasākuma tur būs atrodami rezultāti.

Rīkotāji.

 

Ventspils sporta pārvalde, Olimpiskais centrs „Ventspils” , orientēšanās klubi  „Ziemeļkurzeme”, „Liedags”  un  LOF Taku- O komisija.